Sportovní den u Berušek – 12. 6. 2013

autor: | 24. června 2013

Neposedné Beruškyberusky_sportovni_den_149

Slunce nás láká ven k hrátkám. Bereme batohy s pitím, zásobu sportovního vybavení a hurá na pláž. Naštěstí jsou ještě na světě lidé, co se nedívají jen na peníze a přivítají nás malé předškoláky ve svém areálu, kde si můžeme v klidu hrát, závodit a pobíhat. Díky Miluško V. a Romane M . Dnes nám paní učitelky nachystaly pro zábavu spoustu her: házeli jsme kroužky na cíl, skákali v pytlích, hráli jsme fotbal, nosili jsme míčky na lžících, stavěli jsme hrady a také s chutí zahrabávali kamarády do písku. Lanovka, skluzavky, houpačky a trampolína pochopitelně nezahálely. Na trampolíně jsme si nejen zaskákali, ale také kamarádům předváděli různá zaměstnání a zvířata a pěkně jsme se u toho nasmáli. Závěrečná procházka vodou nás nalákala k dalším výpravám.

Z. Jilemnická a M. Foglová