Společné radovánky

autor: | 4. října 2017

Podzimní cesta za poklademP1250222
V pondělí 2. října 2017 pozvaly Berušky své kamarády Zajíčky na společnou cestu za pokladem. Deset nejstarších Beruščích předškoláků vyrazilo hned po svačince na cestu, kterou pro kamarády označili červenými fáborky. A protože poklad nikdy není zadarmo a aby cesta rychle utíkala, cestou jsme schovali 10 úkolů, které musely všechny děti splnit. A tak jsme jako rozcvičku dělali dřepy, hádali hádanky, povídali si, které houby sbíráme, jaká zvířátka bydlí v lese, jaká ve vodě, pustili jsme na potoce lodičku, chodili pozadu, potichu, běhali, skákali a cválali, krmili kačenky a labutě, neboť červené fáborky nás zavedli až na most k Máchovu jezeru. Některé úkoly se ukázaly být pěkným oříškem, ale společnými silami jsme je zdolali, a tak za mostem v lese v úkrytu mezi stromy se nakonec sladký poklad objevil.

Za všechny Berušky a Zajíčky Martina Foglová