Společná vycházka do přírody

autor: | 16. října 2018

Ztratila se zvířátka aneb Zajíčci a Berušky dorazili ke krmelciP1000618

Letošní podzimní dny jsou po dlouhé době krásně teplé, a tak jsme se s kamarády rozhodli vyrazit do lesa. Les se pyšní krásnými barvami a láká svou vůni na procházku. Co se ale nestalo? Z lesa se ztratila zvířátka, ukryla se do hádanek a čekala, až je děti najdou a z hádanek vysvobodí. A tak jsme všichni společně hledali, našli a vysvobodili jsme celkem sedm zvířátek – vlka, medvěda, zajíce, lišku, jezevce, jelena a prase divoké. Cesta nás dovedla až ke krásnému krmelci. Přestože mají zvířátka v lese touto dobou dostatek vlastní potravy, obohatili jsme jejich jídelníček o sladká jablíčka, suchý chléb a ušetřili jsme jim i cestu pro kaštany a žaludy. A protože se nám v lese moc líbilo, zdrželi jsme se až do oběda. Děti si hrály a stavěly z přírodnin domečky.

Zajíčci a Berušky