Školní výlet – park Vrchbělá

autor: | 27. června 2023

Třídy Motýlků a Včeliček se domluvili na společném výletě do parku Vrchbělá v Bělé pod Bezdězem. Na místo nás dovezl autobus. Všechny děti se na výlet moc těšily. Některé tu již byly s rodiči, jiné zde byly poprvé.  Prolézačky, které zpodobňují okolní hrady s klouzačkami, věží, lanovými chodníky děti opravdu poctivě prolezly a zkusily si i vylézt do vysoké věže. Na lanovkách a houpačkách se svezly a zhouply všechny děti. Nej byla nafouknutá trampolína. Pro odvážné děti se vyhlásil výstup na rozhlednu. Dokázala to polovina z dětí, jakou měly radost, že se mohly rozhlédnout po okolí. Počasí i návštěvnost parku nám byly nakloněny. Děti i my jsme si výlet užily na 100 %. 

                                                                                                                                              Za třídy Motýlků a Včeliček  Petra Bubníková