Školní výlet – park Vrchbělá

autor: | 6. června 2024

Paní učitelky ze tříd Motýlků a Včeliček letos opět naplánovaly společný výlet do parku Vrchbělá v Bělé pod Bezdězem, na který jsme se spolu s dětmi velmi těšili. Na místo nás dovezl autobus. Některé děti si vzpomněly, že tu již byly s rodiči, jiné zde byly poprvé. Prolézačky s klouzačkami a lanovými chodníky, které zpodobňují okolní hrady, děti opravdu poctivě prolezly a zkusily si i vylézt do vysoké věže hradu Bezděz. Na lanovkách a houpačkách se svezly a zhouply všechny děti. Nej byla nafouknutá barevná trampolína, kde jsme společně hráli hru „Čáp ztratil čepičku“. Pro odvážné děti se vyhlásil výstup na rozhlednu. Dokázala to polovina z dětí, jakou měly radost, že se mohly rozhlédnout po okolí. Počasí i návštěvnost parku nám byli nakloněny. Děti i my jsme si dnešní výlet užily na 100%.

                                                                                                                                                                                                                         Petra Bubníková