autor: | 8. dubna 2021

Informace pro naše „družiňáky“

Od pondělí 12. dubna 2021 se spouští tzv. rotační výuka prvního stupně, která se týká i našich prvňáčků a druháčků ze zámku. Příští týden půjdou do školy děti z 1.A a 2.A. Jsou pro ně připraveny prostory v zámecké družině (dvě třídy) a naši natěšení vychovatelé.

Vzhledem k povinnosti testovat žáky 2x týdně (vždy v pondělí a ve čtvrtek), musíme trochu upravit ranní družinu na zámku. Žáci se testují ve škole (https://zsdoksy.cz).

Z tohoto důvodu musí rodiče vždy v pondělí a ve čtvrtek odvést děti do školy na testy.  Naše ranní družina (v pondělí a ve čtvrtek) není v provozu. V ostatní dny, kdy se netestuje tj. úterý, středa a pátek, je ranní družina na zámku zajištěna. Provoz v odpoledních hodinách zůstává nezměněn tj. do 17. hod. Žádáme rodiče, aby v zájmu zdraví svých dětí a svých rodin, využívali družinu po dobu nezbytně nutnou.

I nadále platí pravidla omlouvání dětí jako doposud.

Odpolední režim družiny zůstává stejný – hodně sportu a pohybu.  Děti tráví co nejvíce času venku. Po návratu z oběda, odkládají tašky a odcházejí na vycházku, ze které se k zámku vracejí krátce před 14. hodinou. Telefonní spojení s družinou je též stále stejné: 776 449 157.

Všechny vaše další dotazy zodpovíme na tel.: 731 449 176. I nadále sleduje informace ohledně aktuální situace.

Mgr. Ivana Moudrá, řed. MŠ