Školní akademie 2015

autor: | 22. června 2015

Ze školáčků školáciŠA (88)

V pátek 19. června 2015 jsme se slavnostně rozloučili s našimi budoucími školáky. Program v dokském kině zahájila Koťátka ve svižném rytmu a potom se všem uklonil večerníček. Mezi diváky přišli černí pavouci a krásné blýskavé mouchy. Potom všechny přítomné ohromili návštěvníci, kteří přiletěli z jiné galaxie a přinesli nám své poselství. Pravá česká svatba se také moc líbila, stejně tak jako krásný lidový taneček v podání našich Motýlků. První polovinu programu zakončila naše Sluníčka – děti ze školní družiny krásným zpěvem. A pak už se rozdaly knihy a zvonečky, které budoucím prvňáčkům naposledy zazvonily. Profi fotografie z letošní akademie si můžete prohlédnout na: https://ppna.zonerama.com/Album/755902 a objednat na: styblo@styblo.com.

I. Moudrá