Školní akademie 2014

autor: | 16. června 2014

Loučení s budoucími školákydsc_6923

Berušky, Zajíčci, Motýlci, Koťátka i družinoví kamarádi předvedli svým nejbližším, co dovedou. A bylo opravdu nač se dívat. Paní učitelky – „Berušky“ – Martina Foglová a Zuzka Jilemnická si daly na organizaci letošní akademie opravdu záležet. Vystoupení dětí ze všech 4 tříd včetně vystoupení žáků naší školní družiny ještě obě organizátorky obohatily o báječné prezentace, na kterých rodiče mohli vidět celoroční aktivity svých dětí v konkrétních třídách. Děti si kromě upomínkových šerp a školkových triček, které jim budou připomínat „báječná léta“ v naší školce, z akademie odnášely též knížku – dárek od paní starostky, kterou jim přišla osobně předat.

Děkuji hlavním organizátorkám, všem ostatním učitelkám i provozním zaměstnankyním za skvělou reprezentaci naší školky.

Přejeme vám všem krásné pohodové léto a v září na shledanou.

I. Moudrá