Školkový Robinson – odpoledne s piráty (19. 6. 2019)

autor: | 24. června 2019

Piráti na ostrověP1230038

Ve středu odpoledne se téměř všichni malí i velcí účastníci zájezdu vydali na plavbu okolo ostrova na pirátském škuneru. Devadesátiminutový pirátský program se všem moc líbil. Užívali si hudby, zpěvu, tance, soutěží i trochu nebezpečí. Všichni se však domů vrátili zdraví, nezranění a hlavně spokojení.

Robinson se svoji dámskou družinou byli toho večera také velmi mile překvapeni. Nejprve byli trochu zaskočeni úkoly, které museli plnit a podle indícií hledat cíl podvečerního anonymního zadavatele. Ale když dorazili na místo určení, byli štědře obdarováni a naprosto báječně si užili večer v plážové restauraci u majáku. Pochutnali si na mořských plodech za znění italských šlágrů a objednaný ohňostroj byl bonusem středečního večera a poděkováním za jejich mořskou školku. Děkujeme rodičům za nezapomenutelný večer. Štědře nás obdarovali za to, že si v pracovní době „hrajeme“ s jejich dětmi.

I. Moudrá