Školkový masopust 2011

autor: | 16. srpna 2011

Školkový masopust 2011Školkový masopustní rej vyvrcholil ve čtvrtek 10. února 2011, kdy do školky přicházely samé podivné postavičky – babky, šašci, medvědi a dědci. Každá třída si zvolila jednu společnou masku. S výrobou masky rodiče doma svým dětem pomohli.
V den „D“ se Motýlci proměnili v šašky, Berušky v dědky, Koťátka v babky a Zajíčci v medvědy. Do 10. hodiny se každá třída bavila po svém. Děti zpívaly, tančily, muzicírovaly a soutěžily. V 10 hodin se babky, dědci, medvědi a šašci sešli ke společnému masopustnímu dovádění ve třídě Koťátek. Společně si za doprovodu harmoniky, kytary a originálního vozembouchu zazpívali známé lidové písničky. Překvapením pro všechny byl příchod ženicha a nevěsty, s nimiž si děti společně zařádily.
Po celý den děti pojídaly masopustní dobroty, které nachystaly naše paní kuchařky. Děkujeme také rodičům, kteří napekli a nanosili do školky masopustní ňamky.