Seminář ve školce

autor: | 17. října 2017

Čteme s nečtenářiP1000661

Pod vedením zkušené lektorky Mgr. Kamily Bergmannové proběhl v naší školce v pondělí 16. října 2017 zajímavý seminář „Čteme s nečtenáři.“ Pozvaly jsme lektorku k nám, abychom neztrácely čas cestováním a mohly více času věnovat studiu. Druhá část semináře zaměřeného na rozvoj čtenářských dovedností předškolních dětí se uskuteční 30. října 2017 opět v naší školce.  V tuto chvíli nám jsou oporou naši báječní rodiče, kteří chápou, že v době celodenního semináře je provoz MŠ částečně omezen. Rodiče vědí, že v zájmu jejich dětí nasáváme novinky, které okamžitě převádíme do praxe. Vzájemnou spolupráci „učitelky – rodiče“ je třeba vyzdvihnout a ocenit. A tak se na Pražské stále učíme něčemu novému. A moc nás to baví.

I. Moudrá