Rozloučení s předškoláky

autor: | 25. června 2024

Ve čtvrtek 20.6. 2024 proběhla na zahradě MŠ zahradní slavnost spojená s rozloučením předškoláků. Letos se jich loučilo rovných 30. Celá oslava měla pohádkovou atmosféru inspirovanou příběhem „V peřině“. Pozvání přijal i pan starosta, který dětem popřál úspěšný start do školy a předal jim dárek v podobě knížky. Letos předala budoucím prvňáčkům také knížky i naše Městská knihovna, která se zapojila do mezinárodního projektu Bookstart – s knížkou do života. Předškoláci si s našimi paní učitelkami připravili taneční vystoupení a po té byli pasováni na školáky. Během zahradní párty bylo pro ně připraveno překvapení v podobě malování na obličej a tetování airbrushem. Velkým překvapením bylo vystoupení postaviček ze známého komiksu Čtyřlístek. Na závěr jsme popřáli všem předškolákům šťastné vykročení do ZŠ, hodné paní učitelky, spoustu školních úspěchů, zdraví a pohody.

                                                                                                                                                               Za MŠ Pražská Pavla Zemanová