Přespávání v družině

autor: | 16. listopadu 2023

Letos mají děti v družině téma: Hobití cesta za pokladem a v tomto duchu bylo i naše letošní první přespávání. Po příchodu do družiny jsme rozsvítili lampióny a vyšli jsme na strašidelný průvod okolo hřbitova, kde nás skoro celou cestu stopoval Nazgul. Po návratu do družiny se uskutečnilo naše Superstar, kde děti všech společenstev předvedly hudební a taneční vystoupení. Na prvním místě se umístilo společenstvo Čarodějů a získalo tak putovní pohár. Dále porota vybrala jeden nejhezčí kostým ve všech společenstev. Z čarodějů vyhrála kapitánka Mia, v Trpaslících vyhrál Adam u Elfů měl nejhezčí kostým Honza K., a u Hobitů vyhrál Kuba H.  Poté byla menší svačinka. Všem rodičům děkujeme za občerstvení, které donesli. Po zajímavých rozhovorech se vzácnými hosty se děti vrhnuly na hygienu a vydaly se do postýlek, kde se koukaly na první díl Hobita. Všem se přespávání moc líbilo. A vychovatelé se těší na další přespávání, které je s dětmi čeká na jaře příštího roku.

                                                                                                                                                                                            Andrea, Petr a Hela