Přespávačka u Včeliček

autor: | 1. července 2024

U Včeliček se školní rok zakončil báječně! Ve čtvrtek dopoledne jsme vyzkoušeli bazén na naší zahrádce a odpoledne jsme si všichni byli užít poslední společné koupání v Máchově jezeře. Poté některé děti šly s rodiči k večeru domů a deset odvážných včeliček s námi přespalo ve třídě. K večeři jsme si dali výborné hamburgery a večer si děti užily pohádku před spaním na velkém plátně. Ráno jsme se všichni postupně probouzeli, nasnídali a vítali kamarády, kteří do školky přicházeli. Dle reakcí a zpětné vazby od dětí jsme si poslední dny ve školce všichni užili na sto procent. Tento školní rok to byla jízda a už teď se moc těšíme na další! Děkujeme také rodičům, za jejich úsměvy, rozhovory, dárečky, spolehlivost a prostě za to, že byli také báječní.

Tak v září ahóóój.

                                                                                                                                                                    Včeličky Monča, Péťa, Káťa