Přeshraniční malí výzkumníci v Doksech – 10. 6. 2013

autor: | 12. června 2013

Naši polští kamarádi přijeli na návštěvunasi_kamaradi_z_polska_v_doksech_100302

V pondělí 10. června 2013 k nám zavítali naši kamarádi z Polska. Nám se u nich moc líbilo, a tak jsme pro polské děti připravili zajímavou sportovní aktivitu. Po příjezdu a srdečném přivítání jsme společně vyhodnotili výtvarnou soutěž. Obě strany vyráběly libovolnou výtvarnou technikou atributy svého města. Moc se všem dětem povedly. Po společném obědě jsme se vydali k Máchovu jezeru. Pět smíšených česko-polských družstev plnilo cestou na hlavní pláž různé úkoly. Děti se báječně bavily, i když úplně všem slovíčkům nerozuměly. Návštěvu v Doksech naši kamarádi ukončili v Muzeu Čtyřlístku, kde se jim také moc líbilo.

Už teď se těšíme, jak v prosinci 2013 pojedeme za polským Mikulášem.

I. Moudrá