Překvapení pro Berušky

autor: | 13. září 2016

Nové parketyP1190270

Až se Berušky vrátí do své třídy po vynucené přestávce, čeká je překvapení v podobě nové podlahy.  Využili jsme doby, o kterou se posunul termín znovu otevření tříd v celém 1. pavilonu a nechali jsme zrenovovat parkety v obou třídách. U Berušek je už hotovo. Skvělou práci odvedli zaměstnanci Interierového centra Pianka v České Lípě. Obnovili parkety, které byly mnoho let skryté pod OSB deskami. Parkety zbrousili a ošetřili třemi vrstvami kvalitního laku. Šikovní řemeslníci nám položili také koberec a nově ho olištovali. Patří jim náš obdiv a veliké poděkování. Děkujeme též panu P. Motyčkovi a J. Komžíkovi, kteří spolu s hochy pana Horáka (pracovní četa našeho města) bleskovou rychlostí odstranili již zmíněné desky a zbavili třídu starého lina. Byla radost spolupracovat se všemi, kteří zvelebili Beruškám podlahu. Finanční prostředky ze školkového rozpočtu vynaložené na tuto akci jsou skvělou investicí do komfortu a pohodlí vašich dětí.

I. Moudrá