Pohádkové překvapení ve školce

autor: | 17. září 2018

Minnie, Marty a Mimoň přišli za dětmiDSC07532

Již třetí týden se scházíme ve školce po dlouhých letních prázdninách. Lítostivé slzičky už oschly dětem i maminkám a ve všech třídách je slyšet smích a hlahol. Dnes bylo velmi veselo i na zahradě. To vám bylo překvapení, když dnes dopoledne za našimi dětmi přišel Mimoň a spolu s ním i Marty z Madagaskaru a Minnie. To bylo panečku radosti a legrace. Postavičky, které děti znají z televizních obrazovek i knížek, ožily a dováděly s kluky a děvčátky na živo. Byly mnohem lepší než jejich plyšoví kolegové. V neforemných, pro děti však přitažlivých maskách, se ukrývala naše paní starostka, která rychlou přepadovku zorganizovala a její dva kamarádi. Děkujeme sdružení Doksy náš domov za milou návštěvu.

I. Moudrá