Pohádka o Liazce

autor: | 21. října 2019

Výlet do Naivního divadla a do BabylonuDSC02095
Ve čtvrtek 17. října 2019 se převážná většina předškoláků vydala do Naivního divadla v Liberci na zcela novou pohádku „O Liazce.“ Ráno nás doprovázelo sluníčko a cestou jsme pozorovali města, přírodu, krávy a ovce pasoucí se na louce. Některé děti byly v divadle úplně poprvé, a tak se seznamovaly s divadelním prostředím. Pohádka byla velmi pěkně pojata, byly použity netradiční efekty. Některé scény byly nejspíš dětem předškolního věku cizí. Dětem se hlavně líbilo automobilové téma a závody aut. Po pohádce jsme se přemístili do nedalekého Babylonu, kde jsme na houpačkách, kolotoči, trampolínách a dalších atrakcích prožili krásný zbytek dopoledne. Po občerstvení jsme se opět vydali na cestu zpět a těšili jsme se, jak budeme kamarádům vyprávět, co všechno jsme zažili.

Markéta Koudková