Podzimní společné sportování

autor: | 30. září 2019

Olympiáda s Machem a ŠebestovouP1100344
V pátek 27. září 2019 se děti od Koťátek a Motýlků vydaly na olympiádu, aby našly nové kamarády a společně si zasoutěžily. Na olympiádu je pozvali Mach a Šebestová, ale bohužel ztratili kouzelné sluchátko, které náhodou našla paní učitelka Markéta. Kouzelné sluchátko jsme hned společně vyzkoušeli. Sluchátko nás proměnilo v houbičky, ze kterých paní učitelka vařila polévku. Houbičky postupně podle pokynů vybíhaly do hrnce a moc se jim to vaření líbilo. Děti se ani nestačily všimnout, že se jim ztratil pes Jonatán. Hledání Jonatána vedlo přes překážkovou dráhu. Dále musely děti běhat s citrónkem, aby vyhubily bacily. Nakonec se ocitly všechny děti v době ledové a střílely míčkem na mamuta. Zkrátka jsme se krásně společně pobavili. Černé mraky, které se honily nad námi nám vůbec nevadily.

Jana Čermáková, Anna Bilá, Dana Hanzlíková a Markéta Koudková