Podzimní procházka Motýlků

autor: | 17. října 2017

Od Vodníka k jezeruP1230143

Celý říjen a listopad u nás probíhají podzimní lekce plavání. Každé úterý si velmi užíváme a vždy se těšíme, co nového se zase naučíme a jaký úkol si pro nás vodník vymyslí. Tentokrát jsme se po svačince nevydali na autobus, ale zamířili jsme na opačnou stranu směrem k jezeru a do lesa. Zpočátku nás doprovázela velká mlha. Ve Splavech jsme ani neviděli na jezero, ale děti nás přesvědčily, že cestu určitě znají a lesem nás provedou. Po cestě jsme zažili spoustu legrace, zahráli si na schovku, na honěnou a zkontrolovali jsme, jestli ještě rostou houby. Procházka se nám moc líbila a děti samy byly rády, že jsme šli pěšky. Vodníka jsme u vody neviděli, ale to nevadí, zítra ho půjdeme uspávat k Čeplu, tak možná….

Motýlci a Berušky