Podzim v bazénu

autor: | 20. září 2019

Zajíčci a Koťátka – Od šplouchání k plavání 2019IMG_20190917_084210
Jako již tradičně se v měsíci září nejen setkáváme po prázdninách se známými tvářemi a novými kamarády, ale také začínáme s kurzem plavání v bazénu ve Starých Splavech. Podzimní částí kurzu nás provází vodník. Seznamujeme se s vodou, dechovým cvičením a vodními radovánkami. Letošní první lekce se velmi povedla, voda byla krásně teplá a děti velmi šikovné a statečné, no zkrátka rození vodníčci. Užili jsme si společně prvotní seznámení s bazénem, řekli jsme si důležitá pravidla, která je nutné dodržovat, rozcvičili jsme se na suchu i ve vodě. Děti v bazénu plnily první úkol od žluto-červené rybky, která měla veliký hlad. Zbyl nám i čas si ve vodě zadovádět s pomůckami a hračkami podle svých představ. Posilněni svačinkou jsme se vydali pěšky zpátky do naší školky v Doksech.

Verča, Petra, Lenka a Iva