Podzim u Včeliček

autor: | 21. října 2022

V září jsme všichni u Včeliček přivítali nové kamarády. Začátek školního roku utekl jako voda a už tu máme říjen. Přivítali jsme ho ale s nadšením, příroda nám začala kouzlit před očima, stromy se barví do podzimních barviček, sbíráme dary lesa, užíváme si procházek po našich krásných Doksech, a také jsme začali chodit cvičit do tělocvičny. Máme to v naší krásné školce velmi pestré, a protože je říjen, doba Halloweenu, pozvali jsme naše milé rodiče k nám do třídy, abychom si udělali príma dlabací odpoledne s dětmi. A co to vlastně znamená to dlabací? Ále, rodiče přinesli krásné oranžové dýně, s dětmi jim udělali všelijaké kouzelné obličeje, vydlabali je a na konec jsme je i rozsvítili. Všichni si také pochutnali na dobroučkém štrůdlu, který dělaly děti a tímto také děkujeme našim úžasným kuchařkám, které nám vždy vyjdou vstříc a vše upečou. Ukázali jsme také rodičům, co všechno už ze školky umíme, zazpívali jsme písničky, zacvičili si, pohráli si s hračkami, popovídali si se všemi a když bylo dílo dokonáno, rozešli jsme se do svých domovů. My jsme si odpoledne moc užili, děkujeme ještě jednou rodičům za jejich spolupráci a úsměvy na tvářích. Nejvíc ale děkujeme našim včelím dětem, že byly moc šikovné. Už teď se velmi těšíme na další brzké společně strávené chvilky.

                                                                                                                                                                                                   Včeličky Monika Hana a Iveta