Podzim s Pejskem a Kočičkou

autor: | 3. října 2018

Jak se Motýlkům ztratila KočičkaP1060493

V pondělí 1. října 2018 ráno čekalo na Motýlky nepříjemné překvapení – ztratila se naše Kočička! Pejsek seděl ráno ve třídě na skříňce sám a smutně koukal. Vše se vysvětlilo hned na Raníčku, kde nám paní učitelka od Koťátek předala obálku. Uvnitř byl dopis od Kočičky, která nám napsala, že si vyšla do lesa na houby a že na Pejska i děti v lese počká. No jo, ale kudy – tudy! Vydali jsme se po šipkách a modrých fáborcích Kočičku hledat. Pátrat nám pomohly i děti ze třídy Koťátek společně se svými paní učitelkami. Kočičku jsme našli na Klůčku, kde jsme si pak společně zazpívali písničky, zahráli hry a také jsme se vydali do okolí hledat „houby“, ze kterých jsme si pomocí taneční hry „uvařili smaženici.“ Na všechny nakonec čekala sladká odměna. Motýlci děkují Koťátkům i paní učitelkám Janě a Jarušce za pomoc při hledání a za příjemné společné dopoledne.

Dana, Markéta a Iveta