Plaveme s Neptunem

autor: | 30. března 2019

Jarní plavání Zajíčků a KoťátekDSC_1001
„Povídaly rybičky, že se sešly dětičky. To Vám bylo šplouchání, pokračuje plavání.“
A je to tak, ve čtvrtek 28. března 2019, děti ze třídy Zajíčků a Koťátek vyrazily na první lekci jarního plavání. Děti se na řádění v bazénu po dlouhé zimní pauze už moc těšily. A také jsme si teplou vodu v bazénu užívali, co jen to šlo. Jarním kurzem nás bude provázet sám vládce moří Neptun a jeho osm poddaných, mořských živočichů. Naučili jsme se Neptunovu hymnu a pořádně jsme se rozcvičili. Poté děti plnily první úkol od mořské mušle Perlorodky. Přetrhl se jí totiž v moři perlový náhrdelník, a tak děti musely tyto ztracené perly vylovit, posbírat a vrátit je Perlorodce. Úkol se podařilo splnit, a tak jsme jarní plavání úspěšně započali. Za odměnu si mohly děti v bazénu pořádně zařádit s pomůckami a vodními hračkami podle svých představ.

Zajíčci a Koťátka