Olympiáda u Motýlků

autor: | 19. února 2014

MOTÝLCI DO TOHO…..olympiada_132

Přesně tento pokřik jste mohli zaslechnout minulý týden ze třídy Motýlků. Inspirováni ZOH se z nás na chvíli stali olympionici. Po celý týden jsme si o olympiádě povídali, vytvořili jsme si horskou sjezdovku v naší šatně a na kopec postavili naše závodníky. Zkusili jsme si závody na saních, krasobruslařskou exhibici, ale také utkání tvrdých hokejistů a po těžkém tréninku mohla naše miniolympiáda začít.
Startovali jsme na zahradě naší MŠ a všichni sportovci společně zažehli olympijský oheň. Děti si zkusily závody družstev, štafetu a ,“jízdu na lyžích“. Po vyčerpávajících výkonech našich sportovců nesmělo chybět vyhlášení všech vítězů a ocenění bonbónkovými medailemi.
O tom, jak se nám naše olympiáda zdařila, se můžete přesvědčit sami.

Markéta a Jana