Nový rok u Zajíčků

autor: | 12. ledna 2022

V Novém roce 2022 hravě a zdravě.
Kalendář v naší třídě se přehoupl do zimního měsíce ledna. Kromě toho, že leden je zimní měsíc, je také prvním měsícem v roce. Po Vánočních svátcích, které jsme si užili spolu se svými nejbližšími, jsme se potkali v plné síle, a tak jsme si začali společně užívat první dny v roce 2022. Zahráli jsme si spoustu her, abychom jsme se rozhýbali a pustili jsme se i do tvořivých činností. Do šatny i na plot se nám nastěhovaly sněhuláčí rodinky a navštívili nás vzácní hosté. Ve čtvrtek 6. ledna se ve dveřích naší třídy objevili Tři Králové a popřáli nám do Nového roku hodně štěstí, lásky a zdraví. Také jsme si s děti nakreslily přání, která schovaly do obálek a společně jsme vyrazili do skautské klubovny. Tam jsme si v krbu rozdělali oheň a naše přání jsme symbolicky proměnily v dým. Snad se nám vše, co si přejeme v tomto roce, splní a nejen nám, ale Vám všem.

To Vám přejí Vaši Zajíčci.