Nový pavilon

autor: | 29. srpna 2016

Informace pro rodičeP1190016

Jistě všichni netrpělivě očekáváte nové zprávy a fotografie ohledně rekonstrukce I. pavilonu MŠ Pražská. Třídy se mění k lepšímu, ale bohužel pomaleji, než jsme všichni (investor – Město Doksy, zaměstnankyně MŠ, rodiče a děti) očekávali. Pavilon nám nebyl stavební firmou předán dle smlouvy, tj. 19. 8. 2016, abychom mohly začít  stěhovat, uklízet a parádit nově opravené třídy, šatny, kabinety, umyvárny, chodby. Zatím ještě bohužel neznáme termín předání díla (kolaudace), ale věříme, že zpoždění bude jen velmi krátké. Od dnešního dne (29. 8. 2016) je k dispozici II. pavilon (třída Koťátek a Zajíčků), který 1. září přivítá všechny děti pracujících rodičů. Po nezbytně dlouhou dobu přijmou Zajíčci do své třídy Berušky a Koťátka pozvou na návštěvu Motýlky. Ostatní rodiče prosíme o trpělivost a spolupráci v prvních zářijových dnech, kdy ponechají své děti ještě několik dní doma. Jedná se o rodiče – maminky na mateřské dovolené s mladším dítětem nebo o rodiče, kteří nepracují. Všichni rodiče budou kontaktováni a situace s nimi bude podrobně probrána. Děkujeme za vaše pochopení, zádrhel není na naší straně. Všechny vaše dotazy budou vysvětleny na tel. č. 487 872 504  nebo 731 449 176.

Mgr. Ivana Moudrá