Nové prostory pro školáky

autor: | 1. srpna 2014

Rekonstrukce školní družinyp1160885

Ve dnech 1. července až 31. července 2014 probíhala v budově MŠ Pražská rozsáhlá rekonstrukce za účelem zvelebit prostory, které užívají naši školáci. 1. září 2014 se mohou prvňáčci a druháci těšit do dvou nových heren a nové jídelny. Stavební práce včetně pokládky koberců a lina zajistila stavební firma pana Josefa Štípáka z Mimoně, která vyhrála výběrové řízení. Součástí stavebních prací bylo též oddělení černé kuchyně od výměníkové stanice firmy Komterm, která nám dodává teplo. Další pracovní léto je za námi. Za tři týdny, které využijeme k odpočinku, se těšíme na nové i „staré“ děti a jejich rodiče.

Panu Josefu Štípákovi a jeho zaměstnancům děkujeme za skvěle odvedenou práci ve školní družině i za rekonstrukci venkovních schodů vedoucích na školní zahradu.

I. Moudrá