Noc s Andersenem 2019

autor: | 1. dubna 2019

Další povedená nocDSC00129

V pátek 29. března 2019 se v 18 hod. před školkou začali slétat motýlci a berušky, scházet mravenečci a broučci. Konala se totiž další Noc s Andersenem. Noc plná kouzel a překvapení, tvoření a pohádek, legrace a odvahy. Malí nocležníci, kteří se rozhodli strávit noc mimo domov, zažili pátrací akci na zahradě, společnou hmyzí večeři, shlédli motýlí tanec a světelné představení světlušek, zasmáli se popletené pohádce O perníkové chaloupce v podání loutkoherce Jirky, vyrobili si včelí plástev a pavoučí síť, seznámili se k knihami Ondřeje Sekory, setkali se s pohádkářem H. Ch. Andersenem a společně posnídali náramně dobrý dort, který všem přinesla Markétka Pokorná. Velké poděkování  si zaslouží organizátorky akce – berušky – Anička, Soňa, Ála a Jíťa, pavouk – Verunka a Ferda mravenec – Anička.  

I. Moudrá – motýl