Návštěva knihovny se ŠD

autor: | 29. května 2024

Dne 27.5. 2024 jsme s družinou opět navštívili knihovnu v Doksech. Žáci byli natěšeni, jelikož se mělo vyrábět. Po příchodu do knihovny nás paní knihovnice Kamila rozdělila na dvě poloviny, první polovina žáků zasedlo ke stolečkům, a začali vyrábět pod vedením paní knihovnice Kamily, která mile a ochotně vysvětlila žákům, co budou dělat a jak to budou dělat. Žáci vyráběli sovu Eleonoru, kterou paní knihovnice přilepila ke kolíčku. Druhá polovina žáků prošla zámeckým parkem, kde plnili postupně sportovní úkoly. Poté se obě poloviny prostřídali. Bylo to velmi příjemné zpestření pro naše družinové žáčky. Žáčci byli nadšeni, a rádi by si nějakou podobnou akci opět zopakovali. Velké díky patří paní knihovnici Kamile, děkujeme, a též našim žáčkům, jak byli ukázněni a s jakým nadšením tvořili .

Za družinu Iveta