Návštěva domova důchodců

autor: | 15. března 2023

Koťátka z MŠ Doksy Pražská po dlouhé pauze opět navštívila Domov důchodců, aby popřála vše nejlepší k MDŽ. MŠ Pražská s domovem důchodců spolupracuje dlouhodobě a velmi jsme se na setkání těšili. Mimo to, že děti mohou udělat někomu radost, také se učí úctě ke starším lidem a spolupráci. Po seznámení dětí s prostředím a seniory začalo společné cvičení a masáže míčky. Poté následovalo krátké představení písní, básní a tance. Na konec představení děti babičkám popřály a předaly vyrobený dárek. I když bylo nevlídné počasí, vnesly děti do Domova důchodců jarní usměvavou náladu.  

Odpoledne následovalo vystoupení i v Klubu seniorů, které jsme si společně také velmi užili a popřáli krásný svátek ženám s přáníčky. Tímto bychom chtěli poděkovat Klubu seniorů za dárečky, které nám i dětem udělaly radost a za možnost opětovného setkání. 

Jana Čermáková, Viktorie Hervertová