Návrat ze země piráta Morgana

autor: | 4. července 2017

Konec dobrý – všechno dobréP1220193

Naše společná láskyplná střídavá péče u moře skončila nástupem do autobusu. Naše zámořská mise splnila svůj účel. Půl dne měly děti vyplněný pestrým programem ve školce a jejich rodiče a prarodiče odpočívali, relaxovali a užívali si volna bez dětí. Když si je ve 14 hod. vyzvedli, užívali si společných vzácných chvil, protože jak všichni víme, je jich jak šafránu. A paní učitelky s Morganem? Dopoledne se vyřádili s dětmi a odpoledne se nečině povalovali na pláži. Všichni účastníci zájezdu byli skvělí a stateční, neboť zvládli náročnou cestu tam i zpět. Překonali počáteční peripetie s ubytováním a skousli nedostatky, které přeci jenom trochu kazily celkový dobrý dojem z chorvatského letoviska. Co bude za rok? Pojedeme zase k moři?

I. Moudrá