Na kolech do Obory

autor: | 23. dubna 2018

Dopravka na kolechP1010079

V pátek jsme převedli do praxe všechny znalosti, vědomosti a dovednosti, které jsme získali v rámci dopravky. Hned po svačině absolvovaly děti zkušební jízdu zručnosti na naší zahradě. Aby se mohly vydat na kolech do Obory, musely složit dopravní maturitu. Děti byly přezkoušené z nasedání na kolo, musely předvést plynulou jízdu mezi kužely, brzdění a jisté sesedání z kola. Pak následovala přísná kontrola jízdního kola a helmy a mohlo se vyrazit na výlet. Cesta tam i zpět byla pohodová a bez kolizí. Bezpečně jsme dorazili do Obory k paní učitelce Markétě Koudkové na zahradu. Tam děti čekala sladká odměna a aktivní odpočinek na krásné zahradě. Oběd všem velmi chutnal, protože vuřtíky nemíváme moc často. Vlastně jen velmi vzácně právě při takovýchhle příležitostech. Děkujeme paní uč. Markétě za azyl, moc se nám u ní líbilo.  

I. Moudrá