Na dopravním hřišti v ČL

autor: | 26. května 2017

Dopravní výletP1210001

Již po několikáté jsme se vypravili na dopravní hřiště v České Lípě. Téměř každoročně tímto výletem ukončujeme naši předškolní dopravní výchovu. Letos nás ale zaměstnanci tohoto dopravně-výchovného zařízení zklamali. Těšili jsme se na dopravní pohádku, ale žádná nebyla, přestože byla dopředu domluvená. Letos bylo k dispozici velmi málo kol a několik malých koloběžek, což nás také trochu rozladilo. Snad jen semafory nezklamaly. Přesto si děti na velkém dopravním hřišti zajezdily (v rámci možností) a vyzkoušely si přecházet na červenou a zastavit se na zelenou. Všechno zlé pro něco dobré – někdy, až když poznáme jiné prostředí, vážíme si více svého. A tak jsme se moc rádi vraceli na naše školkové dopravní hřiště na zahradě, kde na nás čekala naše kola, koloběžky a odstrkávadla.  

I. Moudrá