Motýlí zimní radovánky

autor: | 25. ledna 2021

Zimní olympiáda u MotýlkůP1160861
Minulý týden ve třídě u Motýlků probíhal ve znamení zimních olympijských her. Sněhová nadílka k zimnímu soutěžení přímo vybízela, a tak jsme vyzkoušeli jízdu v pytlích, běh psích spřežení, válení sudů ve sněhu z kopce, hod sněhovou koulí do dálky i na cíl, stavbu sněhuláků a jiných fantazijních sněhových staveb, stopovanou i vytváření sněhových andílků. Pozadu nezůstalo ani soutěžení v teple třídy. Z bublinkové folie jsme si vyrobili zamrzlý rybník, bruslili jsme na papírových bruslích, jezdili na kolečkových bobech a schovávali se do sněhové závěje ze staré záclony. Vítězem se nakonec staly všechny děti i paní učitelky, protože 1. místo v naší olympiádě vyhrál společně strávený čas naplněný novými zimními radovánkami, které nám přinesly spoustu legrace a zábavy.

Motýlci