Motýlí výlet do Zbyn

autor: | 19. května 2022

Motýlci se vypravili na průzkum Dokského okolí. Jako cíl jsme zvolili vesničku Zbyny, kde bydlí naše milá bývalá kolegyně Jaruška, která nás pozvala na návštěvu. Cestou alejí jsme se nasvačili, ve vesničce Skalka oslavili narozeniny Jonáška, který nám přinesl výborné tvarohové rohlíčky a posilněni dorazili do Zbyn. Jako překvapení na děti čekali koníci, na kterých se všichni mohli povozit a pomazlit si je. Pozorovali jsme domácí zvířátka, hráli si na průlezkách, houpačkách, skákali na trampolíně, stavěli si na pískovišti, bydleli v domečku postaveném v koruně stromu. V poledne jsme si pochutnali na grilovaných buřtíkách a po odpočinku a relaxaci na zahrádce odjeli autobusem zpátky do Doks do školky. Děkujeme moc Jarušce za pozvání na návštěvu, líbilo se nám u ní úplně nejvíc.  A už teď se těšíme na další výlety.

                                                                                                                                                                                      Motýlci