Motýlí oslava svátku čarodějnic

autor: | 1. května 2024

Na oslavu svátku všech čarodějnic se děti ze třídy Motýlků připravovaly velmi zodpovědně. Naučili jsme čarodějná zaříkávadla, veselé písničky o čarodějkách, vyzdobili si třídu strašidelnými hrady a ježibabami a vařili strašidelné lektvary a čaje z bylinek. 30. dubna jsme se ve třídě sešli v čarodějných kostýmech a začal velký Čarodějnický rej. Soutěžili jsme, tancovali, mlsali, zpívali, vařili čarodějnický lektvar, který nám málem utekl z hrnce a vypravili se na návštěvu za starými babičkami a dědečky do domova důchodců. Společně jsme si zazpívali, zahráli na všelijaké nástroje a předali navzájem malé dárečky. Vzájemné setkání s dětmi pohladilo srdíčka babiček a dědečků a obohatilo děti o poznání, kde vlastně staří lidé v Doksech žijí.

Děkujeme mamince Filípka, která nás tam pozvala a pomohla setkání zorganizovat.

                                                                                                                                                                                                Martina a Markéta