Motýlí cyklovýlet na Břehyňskou zmrzlinku

autor: | 28. června 2022

Motýlci jsou zdatní cyklisti a správní kluci a holky do nepohody. Vypravili se tedy na další z nádherných Motýlích cyklovýletů. Jako cíl jsme tentokrát zvolili Břehyňskou zmrzlinku U leknínu. Vyjeli jsme hned ráno a první zastávku udělali na krásném hřišti v Kuřivodské ulici, kde jsme si snědli svačinku a pohráli si na průlezkách.   Posilněni jsme dojeli na Břehyň a jako odměnu za skvěle zvládnutou jízdu si každý vybral zmrzlinku podle své chuti. Však jsme taky potřebovali energii na zpáteční cestu. Celkem jsme ujeli nádherných 8 kilometrů, po silnici i lesem a děti byly neuvěřitelně šikovné a zdatné. Sluníčko dodalo celému dni krásnou letní prázdninovou atmosféru a my společně prožili další nádherný výlet.

                                                                                                     Motýlci