Motýlci na sněhu

autor: | 21. ledna 2019

Zimní sporty bez sněhuIMG-20190117-WA0000
Letošní zima si s námi opravdu hraje na schovávanou. Jeden den padá jedna vločka za druhou a my sjíždíme kopec na zahradě školky, druhý den nám vítr fouká do komína, pak zas skáčeme přes kaluže a z toho mrzne a mrzne a na ledu zkoušíme piruety. U Motýlků sportujeme rádi, ale tento týden jsme si vyzkoušeli některé zimní sporty „na sucho.“ Cvičili jsme se sněhovými vločkami, hráli jsme si na hokejisty, krasobruslaře, běžkaře, skákali jsme na lyžích, jezdili na saních a ve třídě si děti vyzkoušeli obutí přeskáčů, jízdu na lyžích a sjezd sjezdovky. Cvičení doprovázela spousta básniček a pohybových her, které nás velmi bavili a naučili jsme se novou písničku „Na lyže.“ Sportovci ozdobili i naší šatnu, na kterou se můžete přijít podívat. Kéž by ten opravdický sníh zůstal o trochu déle a my si ho opravdu užili…

Markéta, Dana, Iveta