Motýlci na dlouhém výletě

autor: | 1. července 2015

Motýlí víkendový pobytP1130581
Letošní školní rok jsme zakončili víkendovým pobytem naší třídy v obci Kanina u Kokořína, kam nás odvezl pan Karel Krolop, za což mu velice děkujeme.
Odjelo s námi 20 dětí, které byly natěšené a plny očekávání, jaké dobrodružství je čeká. Pro mnohé z nich to bylo vůbec první odloučení od svých rodičů. Všechny děti byly ale úžasné, vše zvládly bez problému a na slzičky stýskání ani nedošlo. Od rána do večera jsme měli pořád „co dělat“. Počasí nám přálo, takže jsme mohli prozkoumávat okolí, hráli jsme spoustu her, skotačili jsme na místním hřišti i na zahradě penzionu, dělali jsme táborák a pekli buřtíky a ještě jsme si udělali pěší polodenní výlet do nedalekého Kokořínského dolu. Dětem se víkend moc líbil a odjížděly plny zážitků a s radostnými úsměvy na rtech.
Jedno dobrodružství je za námi a teď nás čeká další – prázdniny. Tak hurá na ně a všem je přejeme krásné, slunečné a plné dalších nových a radostných zážitků…

Jana L. a Markéta K.