Motýlci letěli na kolách na výlet

autor: | 17. června 2021

Zmrzlinka na Břehyni.Zmrzlina_na_Brehyni_49
Ve třídě Motýlků se to letos správnými a nadšenými cyklisty jenom hemží. Téměř všechny děti mají kola a umí na nich skvěle jezdit. Proto jsme se mohli směle vydat už na třetí cyklovýlet. Tentokrát byla cílem cukrárna U leknínu na Břehyni. Poprvé jsme jeli terénem po lesních cestách, překonávali jsme překážky ze šišek, klacků, projeli kopřivovou bránou, pískem i trávou. Věřte – nevěřte, nikdo z nás neměl havárii a neodnesl si z jízdy ani odřené koleno či loket. Zato jsme si skvěle pochutnali na nejlepší zmrzlince v našem kraji, poznali další krásný rybník v okolí Doks a měli se zase prostě NEJKRÁSNĚJC. Nejmenší děti si s asistentkou Ivetou užily dopoledne v zámeckém parku a společně jako jedna správná Motýlí parta si pak vyprávěli u oběda zážitky.

Motýlci