Mokré vysvědčení

autor: | 8. listopadu 2019

Zaječí a Kočičí plavci si doplavali pro „MOKRÉ VYSVĚDČENÍ“IMG-20191107-WA0047
Nežli jsme se nadáli, všechny lekce našeho podzimního plaveckého kurzu “Od šplouchání k plavání“ jsou za námi. V úterý 5. listopadu 2019 odjeli naši plaváčci na závěrečnou a pro ně velmi důležitou lekci, protože je čekal poslední úkol, který si pro ně připravil samotný Vodník. Po důkladné rozcvičce s osvěžením ve vodě jsme byli připraveni dozvědět se zadání posledního úkolu. Jelikož jsme se snažili vždy poslouchat a plnit rady paní učitelek, splnění posledního úkolu pro nás byla hračka. Doplavat si pro naše první vysvědčení, na kterém nebyly žádné známky, ale obrázek Delfína, Rybičky nebo Želvičky pro nás bylo velkou odměnou, kterou završila sladká tečka nakonec. Už nyní se všichni Zajíčci a Koťátka těší na pokračovací jarní kurz.

Petra a Anička