Masopust v naší družině

autor: | 17. února 2021

Masopust na zámkuIMG-20210217-WA0001
Děti z družiny se v úterý 16. února 2021 proměnily v různé postavičky z pohádek, ať už kreslených nebo animovaných. Nechyběl ani lyžař, motorkářka či myslivec nebo kuchařka. Dětská fantazie s pomocí rodičů byla opravdu velkolepá. Celé odpoledne začalo „Masopustním průvodem“, který se vydal ke školce, na náměstí a pak zpět na zámek. Krásné kostýmy tak mohli obdivovat i náhodní  kolemjdoucí. Dále program pokračoval v zámecké družině, kde na děti čekalo občerstvení od některých rodičů, na kterém si všichni společně pochutnali. Následovala dlouho očekávaná zámecká diskotéka. Děti tancovaly pod vedením pana vychovatele a paní vychovatelky různé taneční sestavy, které se jim opravdu zalíbily. A poté následovalo tancování na volný způsob. Odpoledne v maskách jsme si všichni opravdu užili plnými doušky!

Andrea, Petr a Hela