Máme rádi zvířata

autor: | 19. ledna 2022

Pejsci ve školce.Pejsci_53
V úterý 18. ledna 2022 přišli za našimi Beruškami dva velcí pejsci Barunka (Anatolský pastevecký pes) a Čip (velký Knírač). Přivedla je chovatelka paní Ilona Andltová a spolu s paní učitelkou Barunkou předvedly, co všechno jejich pejsci umí. Děti byly velmi aktivní a znaly z domova spoustu věcí. Věděly, že pejsek nesmí jíst čokoládu, může si hrát jen s bezpečnými hračkami. Samozřejmě se dozvěděly spoustu dalších zajímavých a hlavně užitečných informací. Děti se pejsků, i když byli hodně velcí, vůbec nebály. Hrály si s nimi, vodily je na vodítku a nejvíc se jim líbilo, se s chlupatými čtyřnohými kamarády mazlit. „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst.“  Děkujeme paní Ilonce, pejskovi Barunce a Čipovi za návštěvu a moc se těšíme, že někdy zase přijdou.

I. Moudrá