Lyžování s Krakonošem – den třetí

autor: | 28. ledna 2016

Podruhé na JavorníkuP1150652

Základy lyžování zvládly děti skvěle, proto jsme si ve středu 27. ledna troufli s osmi dětmi na sjezdovku. Ostatních 5 dětí ještě využívalo výhody provázku a pilně cvičilo obloučky a zastavení, aby také mohly ve čtvrtek s ostatními na veliký kopec. Děti měly z lyžování obrovskou radost, byly moc spokojené, že už „umí“ lyžovat. Veliké poděkování patří našemu skvělému instruktorovi Miloši Machytkovi, který odvádí velmi náročnou práci a děti ho zbožňují. Dále panu Jiřímu Holubovi, který je báječným pomocníkem na lyžích, pomáhá Milošovi ve všem, co je třeba. Děkujeme též panu Karlu Vokolkovi, jenž s námi ochotně strávil již 2 dny na Javorníku. Pomáhá nám s donáškou lyží, obouváním dětí do bot a do lyží, odnáší a přináší dětem batůžky, zkrátka naše levá i pravá ruka.

I. Moudrá