Lyžování s Krakonošem – den čtvrtý (poslední)

autor: | 28. ledna 2016

Přijel KrakonošP1150711

Poslední den našeho lyžařského výcviku se opravdu vydařil. Všechny děti sjížděly sjezdovku na Javorníku, přestože nám počasí letos opravdu moc nepřálo. Dnes dokonce jednu chvíli i hodně pršelo a foukal silný vítr. Ale děti, které se rozhodly, že se naučí lyžovat se s nepřízní počasí vypořádaly po svém. Zkrátka lyžovaly, lyžovaly a zase lyžovaly. Dnes mezi nás zavítal sám vládce hod Krakonoš, aby si s dětmi zalyžoval. Děti mu ukázaly, jak báječně umí ovládat klouzavá prkénka a předvedly se mu v krásných maskách, které jim připravili maminky a tatínkové. Ještě jednou děkujeme našemu instruktorovi Miloši Machytkovi a panu Jiřímu Holubovi za trpělivost, obětavost a za jejich volný čas, který věnovali dětem z naší školky. Dále moc děkujeme panu řidiči, majiteli dokské autoškoly Karlu Krolopovi, nejen za bezpečnou dopravu na místo určení, ale také za pomoc na sjezdovce. Dnes nám s dětmi moc pomohly také maminky Iva Kühnová a Petra Holcová – děkujeme. Celá tato náročná nadstandardní aktivita byla dobře organizačně zvládnutá, za což patří velký dík paní učitelkám Jarušce Kuntošové a Janě Čermákové.

I. Moudrá