Lyžák 2018 – den čtvrtý – poslední

autor: | 19. ledna 2018

Přijel KrakonošP1020630

V pátek 19. ledna 2018 jsme úspěšně zakončili náš lyžáček. Upovídaná sojka prozradila Krakonošovi, že na Javorníku už čtvrtý den lyžuje báječná skupinka dětí z jedné prima školky. Vládce Krkonoš si udělal výlet na kopec nedaleko Liberce, aby malé šikovné lyžaře pozdravil a sklonil se před jejich odvahou, houževnatostí, elánem a lyžařským umění. Celé dopoledne s dětmi lyžoval a moc se mu to líbilo. Také byl mile překvapen jejich originálními převleky a maskami. To se prý u něj v Krkonoších moc často nevidí. 

Děkujeme všem letošním pomocníkům – našemu skvělému instruktorovi Miloši Machytkovi, jeho pomocnicím Simonce a Bódě, strejdovi nosiči Karlu Vokolkovi a Tomáši Pokornému. Veliké poděkování patří našemu letošnímu Krakonoši Jakubovi a všem, kteří nám v pátek pomáhali vyvážet děti na kopec. 

Paní učitelky Jana Čermáková a Jaruška Kuntošová si samozřejmě zaslouží  také velikánskou pochvalu a díky za přípravu, organizaci a realizaci lyžáku. Jako ostatně každoročně.

I. Moudrá