Lodičky a prskavky u Berušek

autor: | 10. ledna 2014

Prosinec 2013 u Berušek prosinec_u_berusek150
Přestože nám počasí  nepřálo a neposlalo sněhovou nadílku, úsměv a dobrá nálada se nás drží dál. Kromě každoročního „čertění“ a vánočních besídek pro naše blízké (viz příspěvky níže) jsme v prosinci pekli vanilkové rohlíčky, které jsme pochopitelně s chutí i snědli. Poprvé jsme si vyzkoušeli, jak se vyrábí Vizovické pečivo a výsledky našeho tvoření jsme s patřičnou pýchou odnášeli domů. Vzhledem k tomu, že k českým vánocům neodmyslitelně patří kapr, neopomněli jsme ani toto téma a hrátky s kaprem jsme zakončili „výlovem rybníka“ a návštěvou sádek. Poslední letošní závodění proběhlo ve třídě. Těšení se na Ježíška jsme ukončili tvořením obrázků z víček a „vypuštěním“ kapra, u kterého si každý sám zapálil plovoucí svíčku.

Krásný a pohodový rok 2014.

Vaše Berušky