Lépe se k nám dovoláte

autor: | 30. července 2021

Nová ústředna.
V rámci letošní časově dlouhé a technicky velmi náročné rekonstrukce ještě vylepšujeme další zařízení v naší školce. Zkvalitnili jsme a hlavně zrychlili počítačovou síť včetně telefonní ústředny. Proto se k nám nyní snáze a rychleji dovoláte. Po vytočení stávajícího čísla na pevnou linku 487 872 504 se ozve milý hlas paní hospodářky, který vám podá přesné instrukce. Vy už však nemusíte čekat na slovní pomoc, můžete vytočit dvojčíslí, které vás ihned spojí s účastníkem (hospodářkou, ředitelkou) nebo třídou, kam potřebujete. 

Ředitelka MŠ – 21
Hospodářka MŠ – 22
Berušky – 23
Motýlci – 24
Zajíčci – 25
Koťátka – 26
Včeličky – 32
Školní družina – 31
Sborovna – 33

Rekonstrukce budovy (nástavba  – nová třída a rekonstrukce školní kuchyně) je již zcela dokončena. Ale práce máme ještě hodně. Dokončovací práce v budově, stěhování, dovybavování, barevné úpravy, práce na zahradě a před budovou školky. Už teď se radujeme z dokončeného díla. Větší radost je však radost sdílená a na tu si ještě chvíli počkáme. Od září se budeme radovat společně s vámi všemi :))

I. Moudrá