Leden a únor u Koťátek

autor: | 28. února 2014

Kominické štěstí od Koťátekleden_a_unor_u_kotatek_144

Leden a únor byl u „Koťátek“ plný očekávání. Děti se po vánocích nedočkaly paní učitelky Jarušky, protože ležela v nemocnici. A tak jí děti nakreslily krásné obrázky, které jí poslaly. Všichni jí přejeme, aby se rychle uzdravila.
Děti také netrpělivě vyhlížely z okna a očekávaly sníh. Sníh však nepřicházel, a tak si děti na okno zavěsily krmítko pro ptáčky, aby mohly poznávat některé druhy, které bydlí u nás na zahradě.
Děti přemýšlely o svém budoucím povolání a ve školce si vyzkoušely povolání kominíka. Odměnou za splněné úkoly bylo „Kominické vysvědčení“. Na masopustní veselici děti předvedly své kominické dovednosti dokonale. Někteří kominíci měli velké štěstí, protože našli svou nevěstu. Škoda, že nevěsty měly s sebou i své ženichy od „Zajíčků!“

Jana Čermáková